U11 kluci

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Ondruch Šimon   Lokomotiva Kunovice  35 28       63
2 Zimčík  Michael   Lokomotiva Kunovice  19 17       36
3 Hurta Martin - TJ Sokol Želechovice 19 17       36
4 David Hodík - Sk Badminton Vsetín 11 16       27
5 Bamumgarter Filip - ŠK BAR_BAR Skalica   22       22
6 Chvátal Teodor - ŠK BAR_BAR Skalica   16       16
7 Malík Filip - ŠK BAR_BAR Skalica   12       12
8 Pap Tobias - ŠK BAR_BAR Skalica   10       10
9 Gajda Michal - ŠK BAR_BAR Skalica   10       10
10 Knejp Filip - ŠK BAR_BAR Skalica   9       9

U11 holky

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Rašticová  Terezka   Lokomotiva Kunovice  21 18       39
2 Blažkova Denisa   Lokomotiva Kunovice  3 14       17
3 Kolštromová Natálie - ŠK BAR-BAR Skalica   12       12
4 Švikruhová Natálie - ŠK BAR-BAR Skalica   10       10

U13 kluci

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Holec Tadeáš-SK Badminton Vsetín 28 23       51
2 Turčinek Ondra   Lokomotiva Kunovice  26 21       47
3 Hoplíček Maty   Lokomotiva Kunovice  23 22       45
4 Holčák Jiří - SK badminton Vsetín 20 17       37
5 Hlavenka Jan  SK badminton Vsetin 18 18       36
6 Filip Hodík-Sk Badminton Vsetín 16 13       29
7 Kohout Šimon - SK Badminton Vsetín 8 8       16
8 Romančík Timotej - ŠK BAR_BAR Skalica   16       16
9 Ondra Martin - Sokol Želechovice   15       15
10 Janšta Michal - Sokol Želechovice   11       11
11 Matyáš Jakubec SK Badminton Vsetín 9         9
12 Hek Jonáš - SK Bad. Vsetín   9       9
13 Zgabaj Adam - SK Bad. Vsetín   7       7
14 Slabál Cyril - Sokol Želechovice   6       6

U13 holky

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Votrubová Míša   Lokomotiva Kunovice  22 18       40
2 Zábranová Veronika   Lokomotiva Kunovice  19 17       36
3 Jurásková Lucie - Sokol Želechovice 21 14       35
4 Žáčková Kristýna - Sokol Želechovice 18 17       35
5 Rašticová  Kateřina  Lokomotiva Kunovice  14 16       30
6 Barbora Tichá, ZŠ Želechovice 14 15       29
7 Zichová  Vendy   Lokomotiva Kunovice  14 14       28
8 Jančíková Anežka   Lokomotiva Kunovice  6 18       24
9 Večeřová Karolína - Sokol Želechovice   12       12

U15 kluci

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Turčinek Šimon   Lokomotiva Kunovice  34 21       55
2 Kohout Matyáš - SK Badminton Vsetín 18 10       28
3 Jakub Papežík 15 13       28
4 Česnek Radim SK Badminton Vsetín 15 12       27
5 Štefka Sebastian - SK Bad. Vsetín   27       27
6 Ondra Petr - Sokol Želechovice   19       19
7 Gajda Tomáš - ŠK BAR_BAR Skalica   12       12

U15 holky

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Barča Paťavová - SK badminton Vsetín 28 17       45
2 Vinklerová Denisa  -Sokol Želechovice 18 13       31
3 Kunetová Eliška - Želechovice 15 13       28
4 Brostíková Veronika - Lokomotiva Kunovice   19       19
5 Smýkalová Nela SK Badminton Vsetín 8 8       16
6 Hurtová Eliška - TJ Sokol Želechovice 11         11
7 Slabáková Kateřina - Sokol Želechovice   11       11

U9

Pořadí Jméno/oddíl Body z turnajů Celkem bodů
1 Chvátalová Klementínka   14         14

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se